bus

Poštovani mještani Općine Hrašćina
Općinsko vijeće je na svojoj sjednici 14.09.2017 donjelo odluku o sufinanciranju srednjoškolskog prijevoza učenika sa područja Općine Hrašćina između ostalog za prijevoz vlakom 12,5% tako da uz ostale subvencije srednjoškolci putuju besplatno.Isto je u dogovoru sa Hrvatskim željeznicama proslijeđeno 15 09 2017 .Iste su trebale obavijestiti željezničke stanice na kojima naši učenici kupuju mjesečne karte no očigledno je došlo do nesporazuma unutar HŽ jer su pojedinim učenicima naplaćen dio koje će subvencionirati Općina Hrašćina
VAŽNO
Svi učenici koji su platili dio karte za 9 i 10 mjesec neka se jave u željezničke urede gdje su kupili karte o novac će im biti vraćen a za sve nesuglasice možete se obratiti u UPRAVNI ODJEL u Opcini Hrascina
Inače sve možete naći i na službenim stranicama Općine Hrašćina
S poštovanjem
Vaš načelnik.