7

Društvo naša djeca Hrašćina održalo je u petak, 09.02.2018., svoju 2.redovnu skupštinu gdje je predsjednica društva, gđa. Jadranka Plantak, informirala i izvijestila prisutne o proteklim aktivnostima društva, koje su s obzirom na skromna sredstva, bila brojna, te o aktivnostima koje se planiraju u 2018.godini. Također je prezentiran i financijski plan, gdje se sredstva očekuju od uplata članarina, donacija, te od općine Hrašćine javljanjem na javni poziv.
Načelnik općine, gdin. Branko Tukač, najavio je daljnju i još aktivniju suradnju sa Društvom naša djeca Hrašćina, s obzirom da su djeca prioritet općine, te je potrebno u općini zadržati sve obitelji i pružiti djeci programe kakvi se sreću i u većim sredinama.
Uz načelnika su prisustvovali i predstavnici udruga koje djeluju na općini.
Skupštinu su svojim kratkim programom upotpunili polaznici PŠ Hrašćina i najvjerniji sudionici svih aktivnosti DND-a Hrašćina.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11