IMG-fa01b4c4d0ddebb0511344147a7ab3f8-V

Da stare božićne kuglice mogu zasjati novim sjajem, pokazali su polaznici božićne radionice DND-a Hrašćina koju je osmislila i vodila Jadranka Plantak, predsjednica Udruge. Uz mnogobrojnu djecu bilo je prisutno i nekoliko roditelja koji su se također dobro zabavili.

Većina kuglica ukrašena je dekupaž tehnikom, a vrijedne članice DND-a su izradile i nekoliko ukrasa od krep papira. Osim toga izrađena je i ukrašena božićna mini-jelka od kartona .Ona je izložena u prostorijama mjesne ambulante dr.M.Ričko koja uvijek s radošću dočeka nove radove DND-a.

Nakon radionice djeca su napravljenim kuglicama okitila božićno drvce u prostorijama Općine Hrašćina. Načelnik općine, gospodin Branko Tukač je dočekao djecu i roditelje te ih počastio što je za djecu bio savršen završetak ovog lijepog događanja.


20181211_175515