U subotu 25.08.2018. DVD Hrašćina-Trgovišće, na svečanoj sjednici je proslavilo 90 godina djelovanja. Bile su prisutne brojne vatrogaskinje i vatrogasci iz okolnih vatrogasnih društava, kao i DVD-i iz susjednih županija, te vatrogasci iz Austrije koji su domaćinima poklonili 30 vatrogasnih kaciga.
Sve prisutne je pozdravio predsjednik DVD-a Danijel Vidanec te ih je upoznao sa radom i uspjesima društva kroz proteklih 90 godina.
Gostima se obratio i načelnik općine Branko Tukač.
Predsjednik Vatrogasne zajednice Stjepan Skuliber uručio je DVD-u plaketu i zahvalio im se na dosadašnjem radu.
U ime župana KZŽ Željka Kolara, zamjenica načelnika i vijećnica Županijske skupštine Ljubica Mikulčić uručila je predsjedniku DVD-a Danijelu Vidancu zahvalnicu za 90 godina postojanja i djelovanja, časnog i uspješnog rada.
Na svečanoj sjednici uručena su i vatrogasna priznanja, medalje i plamenice, te zahvalnice svim vatrogasnim društvima i brojnim sponzorima.
Svečanoj sjednici prisustvovao je i predsjednik OV Željko Zozoli.

autor fotografija: Nikola Vnučec