Povodom dana Općine Hrašćina, u petak 27.05.2022. godine, u sportskoj dvorani PŠ Hrašćina održana je Svečana sjednica Općinskog vijeća općine Hrašćina. Program svečane sjednice započeo je polaganjem vijenca na spomeniku u Trgovišću.

Zahvaljujemo se izaslaniku predsjednika RH g. Goranu Grobotek, županu KZŽ g. Željku Kolar, saborskom zastupniku i gradonačelniku grada Novi Marof g. Siniši Jenkač te svim ostalim nazočnim načelnicama i načelnicima koji su svojim dolaskom uveličali našu svečanost kao i predstavnicima udruga i mjesnih odbora te svim ostalim uzvanicima.

Posebna zahvala učenicima OŠ “Vladimir Nazor” Budinšćina  PŠ Hrašćina,  koji su sudjelovali u programu svečane sjednice te gđi. Jagodi Šmit voditeljici programa i djelatnicima škole.

 

Načelnik

Branko Tukač

 

ČLANAK na  zagorje.com : Dan općine Hrašćina