Dodjela nagrada u ozračju bajki

U subotu, 28. svibnja 2022., održana je dodjela nagrada šestog likovnog natječaja „Hrašćinski kraljuš“  Društva „Naša djeca“ Hrašćina. Svečanost je organizirana u sklopu Dana općine Hrašćina. Tema/motiv ovogodišnjeg stvaralaštva bili su „Likovi iz bajki“. Dobitnici nagrada i pohvala su nas ove godine, zahvaljujući mentorstvu svojih odgajateljica i učiteljica, svojim likovnim radovima poveli u bajkovit svijet u kojem je sve moguće.

Nagrađenima je  čestitke  uputio i  načelnik općine Hrašćina Branko Tukač.

Zahvaljujemo svima koji su i ove godine poslali radove na naš natječaj te tako podržali rad naše udruge.

                                                                                                                                          Predsjednica DND Hrašćina                                                                                                   Jadranka Plantak