Krapinsko-zagorska županija će i u školskoj godini 2016./2017. sufinancirati troškove nabave udžbenika i drugih nastavnih sredstava za učenike osnovnih i srednjih škola.

Pravo na jednokratnu novčanu pomoć mogu ostvariti:
– jednoroditeljska obitelj s jednim ili dvoje djece na redovitom školovanju u iznosu od 500,00 kuna,
– obitelji s troje djece na redovitom školovanju u iznosu od 750,00 kuna,
– obitelji sa četvero ili više djece na redovitom školovanju u iznosu od 1.000,00 kuna

Uvjet za ostvarivanje jednokratne novčane pomoći je imovinski cenzus.

Zahtjevi za ostvarivanje prava podnose se na niže priloženom obrascu, osobno u Upravnom odjelu za zdravstvo, socijalnu skrb, udruge i mlade ili poštom na adresu:
Krapinsko-zagorska županija
Magistratska 1
49 000 Krapina.

Uz zahtjev se predaje Izjava o zajedničkom kućanstvu (obrazac) i ostala potrebna dokumentacija kojom se dokazuju činjenice bitne za ostvarivanje prava (potvrde o prihodima, potvrde o redovitom školovanju, dokaze da je obitelj jednoroditeljska i dr.).

Rok za podnošenje zahtjeva je 31. listopada 2016. godine.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab