Ove godine, točnije u utorak 11.12. imali smo ugodno i veselo druženje u prostorijama općine Hrašćine.
Naime, dvadesetoro djece sa svojim roditeljima i članicama i članovima DND-a Hrašćina, te predsjednicom DND-a Jadrankom Plantak, odlučilo se svojim vrijednim ručicama izraditi božične nakite i okititi bor u prostoru općine.
Nakon kićenja bora uslijedilo je veselo druženje uz slatkiše i sok koje je upriličeno od strane vodstva općine.
Ovom prilikom načelnik općine Branko Tukač zajedno sa svojom zamjenicom Ljubicom Mikulčić te predsjednikom OV Željkom Zozolijem upućuju veliku zahvalu na ovoj prelijepoj gesti i ovom prekrasnom poklonu izrađenom vrijednim rukama naše djece, njihovih roditelja i članica i članova DND-a Hrašćina, kao i njihovoj predsjednici Jadranki Plantak te pozivaju na daljnju izvrsnu suradnju.