U velikoj koncertnoj dvorani Glazbene škole u Varaždinu održan je maturalni koncert našeg Mihaela Plantaka. Bila je to kruna njegovog desetogodišnjeg glazbenog školovanja. Iza Mihaela je još jedna uspješna školska godina koja je započela nastupom na Varaždinskim baroknim večerima s Varaždinskim komornim orkestrom,a u sklopu koncerta nagrađivanih učenika Glazbene škole.
Sudjelovao je i na različitim međunarodnim pijanističkim natjecanjima s kojih se redovito vraćao s jednom od nagrada ,a zadnje je bilo u Sloveniji gdje je osvojio apsolutnu prvu nagradu u svojoj kategoriji. Po drugi puta bio je i dobitnik nagrade Rotary kluba Varaždin koja se dodjeljuje za izvrsnost.
Pred Mihaelom je još puno obveza prije početka zasluženog ljetnog odmora. Naime, u tijeku je polaganje državne mature, a onda i prijemni ispiti na Glazbenoj akademiji.

Poželimo mu sreću !