U nedjelju 19.veljače 2017. godine s početkom u 18 sati u Domu kulture (Trgovišće) održan je 3.tradicionalni koncert “Valentinovo vu Trgovišću”.
Voditelj Juraj Galina na samom početku programa pozdravio je sve nazočne goste. Nastupali su Mario Plantak, Andrija Kos, ŽVS “KUŠLEC”, Zlatni trzaj,
Tamburaški sastav “Susedi”, Asambl Zagorje, Huncuti, Grupa Domino, Fiškali i Optimisti Zagorja.

Na koncertu je prisustvovala predsjednica županijske skupštine Vlasta Hubicki i zamjenica župana Jasna Petek.

Gledateljima i gostima koncerta obratio se načelnik općine Hrašćine Branko Tukač te suorganizator koncerta Mario Plantak i organizator Josip Marković. Svim sudionicima i donatorima bile su uručene zahvalnice kojima se i ovim putem od srca zahvaljujemo.

Koncert su omogućili: OPĆINA HRAŠĆINA, SVI IZVOĐAČI, MIRA MAR PROMET d.o.o., IZRADA KROVIŠTA KURTOIĆ, HUMKO OBRT ZA KOMUNALNE USLUGE, CHD USLUGE, LOVAČKO DRUŠTVO SRNDAČ i JOSIP MARKOVIĆ.