U Općini Hrašćina, 15.06.2021.godine, održana je konstituirajuća sjednica Općinskog vijeća. U novi saziv vijeća izabrano je ukupno 9 vijećnika.

U saziv Općinskog vijeća izabrani su sljedeći vijećnici: Željko Žunec, Ljubica Mikulčić, Milan Kovačićek, Mladen Čačko, Zdravko Krok ( zamjena za Branka Tukač kojem mandat miruje po sili zakona), Zoran Klemen, Radovan Kovačiček, Maja Hublin i Darko Jertec .

Za predsjednicu Općinskog vijeća izabrana je Ljubica Mikulčić, a za potpredsjednike izabrani su Milan Kovačićek i Zoran Klemen.

U Odbor za izbor i imenovanje izabrani su: Željko Žunec, Zdravko Krok i Radovan Kovačiček.

U Odbor za Statut i poslovnik izabrani su: Željko Žunec, Ljubica Mikulčić i Darko Jertec.

Na ukazanom povjerenju zahvalila se nova predsjednica Općinskog vijeća Ljubica Mikulčić pozvavši vijećnike na zajedničku suradnju.

Načelnik Branko Tukač čestitao je svim novoizabranim vijećnicima i zaželio svima skupa uspješnu suradnju za dobrobit svih žitelja općine Hrašćina te zamolio sve vijećnike da pomognu oko projekata koliko god je to u njihovim mogućnostima.