PREDLOŽITE KOMUNALNE PRIORITETE SVOJEG MJESTA

Pozivaju se mještani Općine Hrašćina da daju svoje prijedloge manjih komunalnih zahvata radi izrade prijedloga plana komunalnih prioriteta za 2020. godinu.

KAKO?

Prijedlozi se dostavljaju na propisanom obrascu elektroničkom poštom na opcina.hrascina.trgovisce@kr.htnet.hr, osobno ili poštom na adresu Općina Hrašćina, Trgovišće 23c, 49283 Hrašćina

DO KADA?

Prijedlozi se zaprimaju do 01.10.2019. godine. Nakon isteka roka za zaprimanje prijedloga, sukladno financijskim mogućnostima, odabrati će se komunalni radovi za 2020. godinu. Neizabrani prijedlozi ostati će u bazi za naredne godine.

ŠTO?

Prijavljuju se projekti manjih komunalnih zahvata s ciljem podizanja kvalitete življenja mještana, odnosno poboljšanja komunalnog standarda.

obrazac za prijavu:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab