Lokalna akcijska grupa “Prigorje-Zagorje” (LAG PRIZAG) poziva sve zainteresirane da  se pridruže  besplatnim radionicama o pokretanju i poslovanju subjekata u ruralnom turizmu u okviru projekta suradnje ‘Skrivena blaga ruralnog turizma’ koje će se održati 27. i 28. rujna 2021. u Kulturnom centru Ivan Rabuzin u Novom Marofu. 

Program radionica:
27. rujna 2021. (ponedjeljak) od 9:00 do 17:00 sati
      Tema radionice: Pokretanje ruralnog turizma na OPG-u i Uspješno poslovanje u ruralnom turizmu
28. rujna 2021. (utorak) od 9:00 do 17:00 sati
      Tema radionice: Kulturna baština i kako je interpretirati te Marketing u turizmu

Za sve sudionike je osigurana okrepa i ručak.

Radionice će voditi stručnjaci iz Instituta za turizam, jedinog znanstvenog javnog instituta u Republici Hrvatskoj specijaliziranog za istraživanje i savjetovanje u turizmu, a koji svoje iskustvo temelji na znanstvenom radu, kontinuiranim istraživanjima i stalnom usavršavanju multidisciplinarnog radnog tima.

 

Broj sudionika je ograničen pa molimo sve koji su zainteresirani da ispune prijavni obrazac putem sljedeće poveznice:  

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxtTqTmeWRFzzzsELNGcKIeBnTRB8K697nWrWQWE2cmFdjKQ/viewform?usp=sf_link