Rezultati 6. likovnog natječaja „Hrašćinski kraljuš „

Tročlano povjerenstvo u sastavu Ljerka Čukelj (odgajateljica) Josipa Kocman Grošinić (mag. prim. educ. ) i Lucija Kranjec , graf. dizajnerica izvršilo je odabir radova pristiglih na šesti likovni natječaj u organizaciji Društva “Naša djeca” Hrašćina.

Tema/motiv natječaja bila je “Likovi iz bajki”. U prilogu su rezultati natječaja po kategorijama.

Izložba nagrađenih i pohvaljenih radova bit će postavljena u Područnoj školi Hrašćina. Dodjela nagrada i pohvala najuspješnijima održat će se 28. svibnja 2022.(subota) u 10 i 30 uz Dan općine Hrašćina, također u prostorima PŠ Hrašćina.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim mladim umjetnicima i njihovim mentorima.

Jadranka Plantak,predsjednica DND Hrašćina

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Preuzimanje [220.18 KB]