Sufinanciranje nabave vozila za prijevoz osoba s invaliditetom i starije životne dobi

U sufinanciranje su se uključile Krapinsko – zagorska županija i grad Zlatar s iznosom od 50.000 kuna svaki te općine Hraščina, Konjščina, Lobor, Mače, Mihovljan i Zlatar Bistrica s učešćem od 8.743,11 kn svaka

stariji nisu sami.jpg

Udruga osoba s invaliditetom Krapinsko – zagorske županije iz Zlatara nositelj je projekta „Stariji nisu sami“ kojeg financira Ministarstvo rada, mirovinskog sustava, obitelji i socijalne politike, u sklopu kojeg se vrši prijevoz osoba s invaliditetom i starije životne dobi iznad 60 godina s područja grada Zlatara i okolnih jedinica lokalne samouprave. Partner u projektu je udruga Kućna pomoć Lobor. Prijevoz se najčešće vrši za potrebe odlaska liječniku, do banke, pošte, FINE, općinskog suda i u svrhu nabave osnovnih životnih potrepština.