Na blagdan svetog Nikole, našu Područnu školu Hrašćina posjetio je sveti Nikola. U prigodnom programu sudjelovali su učenici okupljeni u Dramsko-literarnu skupinu te učenici Zbora. Uz okupljene učenike Škole u programu su sudjelovali i roditelji s malom djecom koji žive na području Općine Hrašćina. Svima je sveti Nikola uručio prigodne poklone, a na kraju se svima obratio općinski načelnik gosp. Branko Tukač koji je u ime općine i Općinskog vijeća Hrašćina uručio vrijednu donaciju, stolno računalo IQ.
Darovano računalo će unaprijediti nastavni proces na dobrobit naših učenika.
Općina niz godina prati rad naše područne škole i nastojimo pomoći koliko možemo, jer bez dobro savladanog informatičkog znanja neće biti niti prosperiteta – rekao je načelnik Tukač.
Sveti Nikola ove godine nije imao potrebu za Krampusovom pratnjom jer su sva djeca bila dobra, marljiva i poslušna.

n4