Na Županijskom natjecanju iz matematike koje se održalo 28.02. u Tuhlju, sudjelovala je učenica PŠ Hrašćina, Ivona Kurtoić 6. razred. Učenica je postigla izvanredne rezultate tj. u svojoj kategoriji zauzela je prvo mjesto.
Ponovno nas je obradovala ovakva vijest jer nedavno smo imali predstavnicu koja ide na državni lidrano, pa zatim učenici koji su bili prvi u vjeronauku. Rezultat je to predanog rada naših mentora, a isto tako i naše djece kojima ovim putem načelnik Branko Tukač sa svojom zamjenicom, Općinskim vijećem na čelu sa predsjednikom OV te djelatnicom općine, upućuje najiskrenije čestitke i želi puno uspjeha u daljnjem učenju.
Zaista smo ponosni na našu djecu koja nižu uspjeh za uspjehom.

Na takmičenju je sudjelovala i učenica iz matične škole Lucija Svrtan, 7b razred koja je također bila 1. u svojoj kategoriji te i njoj upućujemo najiskrenije čestitke.