Povjerenstvo u sastavu Dragutin Zozoli, Ljerka Čukelj i Blaženka Kocman  odabralo je radove koji će biti nagrađeni i pohvaljeni na 4. likovnom natječaju DND-a Hrašćina „Hrašćinski kraljuš“. Motiv ovogodišnjeg natječaja bio je zaboravljene igre zavičaja.

Ukupno je pristiglo 60 radova iz 12 osnovnih škola ( uključujući dvije područne ) i tri dječja vrtića.U svakoj kategoriji povjerenstvo je nagradilo tri rada.Po pet radova u svakoj kategoriji je pohvaljeno .Radovi će biti izloženi u Domu kulture u Trgovišću u sklopu Dana općine Hrašćina.

Dodjela nagrada i priznanja autorima likovnih radova  te zahvalnica mentorima bit će upriličena u subotu  25.svibnja u 10 sati u Domu kulture u Trgovišću.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim mladim umjetnicima i njihovim mentorima koje srdačno pozivamo na svečanost dodjele .