Poziv mladima za besplatno osposobljavanje za poslove proizvođača/ice poljoprivrednih kultura na ekološki način

U sklopu projekta „Pokreni se, izmjeni se!“ možete završiti osposobljavanje za poslove proizvođača/ice poljoprivrednih kultura na ekološki načinu trajanju od150 sati (90 sati teorije i vježbi i 60 sati praktične nastave). Osposobljavanje će se održati u Krapini. Ekopoljoprivrednici će proći kroz slijedeće nastavne cjeline:

• osnove ekološkog uzgoja
  • agroekološki uvjeti uzgoja
  • ekološki uzgoj voća i povrća
  • ekološka zaštita voća i povrća
  • berba, skladištenje i prodaja ekološki uzgojenih kultura
  • zaštita na radu
  • praktična nastava

Osposobljavanje je besplatno, a sudionicima vraćamo trošak prijevoza 2 kn/km, prijevozne karte ili im omogućimo dolazak na osposobljavanje. Uvjerenje o osposobljavanju upisuje se u e-radnu knjigu.

Hrvatski Crveni križ, Gradsko društvo Crvenog križa Krapina poziva mlade u dobnoj skupini od 18 do 29 godina sa minimalno završenom osnovnom školom koji ne rade,  nisu u sustavu obrazovanja i nisu registrirani u evidenciji nezaposlenih osoba Hrvatskog zavoda za zapošljavanje da se uključe u besplatno osposobljavanje.

Za sva dodatna pitanja i prijavu za sudjelovanje u programu javite se na brojevetelefona 049/371-141 interni broj 5, 091/608-1027radnim danom do 15:00 sati ili nam pišite na koordinator.neet@gmail.com.

Razdoblje provedbe projekta:06.07.2021. – 06.07.2023.

Vrijednost projekta: 1.980.057,74 kuna (91,89% Inicijativa za zapošljavanje mladih i 8,11% Državni proračun Republike Hrvatske)

Partneri: Krapinsko – zagorska županija, Hrvatski Crveni križ, Gradsko društvo Crvenog križa Klanjec, Hrvatski Crveni križ, Gradsko društvo Crvenog križa Pregrada, Hrvatski zavod za zapošljavanje – Područni ured Krapina

Poziv mladima za osposobljavanje za poslove proizvođačaice poljoprivrednih kultura na ekološki način- tekst za web – kopija