U subotu, 16.12. po 13. puta u Trgovišću je održan božični koncert u organizaciji KUD-a Meteor i općine Hrašćina. Koncertu je prisustvovao zamjenik župana Anđelko Ferek-Jambrek i prigodno se obratio posjetiteljima i izvođačima, sa napomenom da ćemo za 2-3 godine moći održati koncert u školskoj dvorani. Prisutnima se obratio i načelnik općine Branko Tukač, a koncertu su nazočili i zamjenica načelnika i županijska vijećnica Ljubica Mikulčić, predsjednik OV Željko Zozoli i ravnateljica O.Š. Vladimir Nazor, Marija Zozoli.
U programu su sudjelovali zbor Prigorčica, zbor Cvetlinski zvon, Crkveni zbor Beate, glazbena družina Franjo Dugan, dječji zbor Vedre note, učenici Područne škole Hrašćina te domaći KUD Meteor.
Na kraju koncerta, uz prigodne čestitke predsjednika KUD-a Meteor Zdravka Vuka-Šavorića, podijeljeni su simbolični pokloni – ručni radovi – koje su izradile vezilje pod vodstvom Božice Žugec.

5

15

18

31

40

b1

b2

b3

b4

b5