U znaku 150. rođendana Ivane Brlić-Mažuranić

Društvo „Naša djeca“ Hrašćina prigodnom kreativnom pričaonicom obilježilo je veliku obljetnicu rođenja Ivane Brlić-Mažuranić-književnice čija djela spajaju generacije. Na radionici se ovoga puta okupilo skoro tridesetak djece među kojima su bili i polaznici predškole sa svojim roditeljima i učiteljicom Ljubicom Vuk- Šavorić. Ovoga puta djeci je predstavljena njena priča Srce od licitara . Voditeljica pričaonice Jagoda Šmit na zanimljiv je način djeci ispričala priču. U pripovijedanju su korištene lutkice likova iz pričekoje su oživjele uz pomoć djece koja su tako postala aktivni sudionici pripovijedanja.Nakon toga krenuo je drugi dio radionice u kojem su djeca izrađivala ukrase od plastelina za njihovo „licitarsko srce“. Svoje uratke poklonit će svojim majkama kao znak pažnje, uz nadolazeći Majčin dan.