Poštovani mještani općine Hrašćina!

Molimo sve mještane kojima je nastala šteta uslijed prirodne nepogode potresa dana 29.12.2020. godine da ispune obrazac PN i istom prilože fotodokumentaciju nastale štete. Obrazac i fotodokumentaciju je potrebno dostaviti Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Hrašćina elektroničkim putem na e-mail: opcina.hrascina.trgovisce@kr.htnet.hr  ili osobno u prostorije Općine Hrašćina, Trgovišće 23c, Hrašćina Trgovišće od ponedjeljka do petka u vremenu od 09,00 do 14,00 sati.

U dijelu obrasca PN „Opis imovine na kojoj je nastala šteta“ potrebno je obavezno upisati podatke o starosti građevine te podatak o vrsti građevine (to može biti: kamena zgrada, starija zidana zgrada, suvremena zidana i armiranobetonska zgrada, zgrada od čelika i drva, pomoćne prostorije-garaže, podrumi, stubišta, ostave, pušnice, ljetne kuhinje i sl.).

Općina Hrašćina- obrazac-za-prijavu-stete-na-imovini