Poštovani žitelji općine Hrašćina!

U razgovoru sa članovima MO Strašnik i pitanju što im je sada najpotrebnije, došli smo do saznanja da im je u ovome trenutku potreban građevinski materijal kako bi u što kraćem vremenu obnovili svoje krovove kako na kućama tako i na gospodarskim objektima.

Ovim putem  Vas molim  da od ponedjeljka 11.01.2021.  do petka 15.01.2021., u vremenu od 8-14 sati, donirate građevinski materijal ( grede, letve, štafle, daske, crijep) kako bi to mogli što prije odvesti potrebitima u Strašnik. Crijep može biti i stariji, ali da nije oštećen.

Za sve daljnje informacije možete se javiti na broj telefona 459-391 općina Hrašćina, a van radnoga vremena na broj 095 446 2390 načelnik Branko. Materijal će se skladištiti iza doma zdravlja u Trgovišću.

Nadamo se da ćete se odazvati ovom humanitarnom činu.