Poziv na radionicu za

poljoprivrednike i poduzetnike!

Krapinsko-zagorska županija i Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije, u suradnji s HAMAG-BICRO, s ponosom najavljuju specijaliziranu radionicu namijenjenu svim zainteresiranim poljoprivrednicima i poduzetnicima. Ovo je vaša prilika da saznate kako proširiti svoje poslovanje koristeći dostupne financijske instrumente!

Datum:    Srijeda, 24.04.2024
Vrijeme:   10:00 – 13:30
Lokacija: Poduzetnički centar Krapinsko-zagorske županije,                                    Bobovje 52G, Krapina

Što vas očekuje?

Uvid u financijske mehanizme specifične za ruralni sektor

Informacije o kreditiranju i jamstvima za poduzetnike

Predstavljanje Eurostars programa za potporu istraživačkim   projektima

 Program:

  • ·         10:00 – 10:15 | Uvodni po zdrav
  • ·         10:15 – 11:45 | Kreditiranje i jamstva za ruralni sektor
  • ·         11:45 – 12:00 | Pauza i osvježenje
  • ·         12:00 – 13:00 | Kreditiranje i jamstva za poduzetnike
  • ·         13:00 – 13:30 | Eurostars natječaj – potpora za istraživanje

Ne propustite priliku za stjecanje vrijednih uvida i informacija koje mogu biti ključne za uspjeh vašeg poslovanja. Registrirajte se danas i saznajte kako maksimalno iskoristiti dostupne financijske opcije za unapređenje vašeg poslovanja.

 

Prijava na radionicu