Tročlano povjerenstvo u sastavu Dragutin Zozoli (učitelj Likovne kulture), Ljerka Čukelj (odgajateljica) i Ljiljana Horvat-Šanjek (članica IO DND Hrašćina i dobitnica nagrade javnog natjecanja u stvaralaštvu Saveza DNDa Hrvatske) izvršilo je odabir radova pristiglih na peti likovni natječaj u organizaciji Društva “Naša djeca” Hrašćina.

Tema/motiv natječaja bila je “Moja šarena škola”. U prilogu su rezultati natječaja po kategorijama.

S obzirom na epidemiološke mjere koje su i dalje na snazi o načinu dodjele nagrada i priznanja dobitnici će biti obaviješteni elektroničkom poštom ili telefonskim putem.
Izložba nagrađenih i pohvaljenih radova bit će postavljena u Područnoj školi Hrašćina uz Dan općine i Dan škole.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim mladim umjetnicima i njihovim mentorima.