Započela je nova školska godina. Odmoreni i veseli učenici PŠ Hrašćina ponovno su se našli u školskim klupama, a najuzbuđeniji su bili učenici prvog razreda. Za njih je bio pripremljen kratak program u izvedbi starijih učenika.
Učenicima se obratila ravnateljica škole Renata Kreber-Mikšaj koja im je zaželjela dobrodošlicu i puno uspjeha u radu.
U ime Općine Hrašćina obratio im se načelnik  Branko Tukač  koji je svim učenicima  zaželio zdravu i uspješnu školsku godinu uz prigodne poklone. 
Prvašiće  su iznenadile poklonima  i starije učenice Viktorija Topolovec i Elizabeta Šanjek predstavnica Društva “Naša djeca” Hrašćina koje su im uručile prigodne šarene kutije pune školskog pribora. 
Svim učenicima i učiteljima te roditeljima želimo mnogo uspjeha, znanja i novih iskustava u ovoj školskoj godini!