„Čarolija boja u djelima Ivane Brlić- Mažuranić“  bila je tema ovogodišnjeg likovnog natječaja DND-a Hrašćina. Na ovaj način Udruga se željela uključiti u obilježavanje 150. obljetnice rođenja naše književnice koju još zovu i „hrvatski Andersen“.

Tročlano povjerenstvo u sastavu Ljerka Čukelj (odgajateljica) Josipa Kocman Grošinić (mag. prim. educ. ) i Lucija Kranjec , graf. dizajnerica izvršilo je odabir radova pristiglih na likovni natječaj. U prilogu su rezultati natječaja po kategorijama.

Izložba nagrađenih i pohvaljenih radova bit će postavljena u Područnoj školi Hrašćina. Dodjela nagrada i pohvala najuspješnijima održat će se 25. svibnja 2024. (subota) u 10 i 30 uz Dan općine Hrašćina, također u prostorima PŠ Hrašćina.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim mladim umjetnicima i njihovim mentorima.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Preuzimanje [186.54 KB]