Poštovani mještani,

Molimo vas da popunite obrazac  za izdavanje propusnice koji se nalazi na sljedećoj poveznici

ZAHTJEV ZA IZDAVANJE PROPUSNICE

 

 ili ukoliko niste u mogućnosti zahtjev možete popuniti u Jedinstvenom upravnom odjelu Općine Hrašćina radnim danom od 8,00 do 13,00 sati.

TKO I ZA ŠTO IZDAJE PROPUSNICE?

  • Stožeri civilne zaštite daju propusnice iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih         potrepština te ih izdaju maksimalno restriktivno u doista nužnim slučajevima (nužnim slučajem smatra se i kupnja hrane i hranjenje životinja)
  • Pravne osobe koje izdaju propusnice trebaju izraditi procjenu nužno potrebnog osoblja i propusnice izdaju samo osobama koje su neophodno potrebne za obavljanje poslova i djelatnosti za funkcioniranje zajednice
  • Izabrani liječnici obiteljske medicine trebaju organizirati izdavanje propusnica, kad je to moguće temeljem medicinske dokumentacije, elektronskim putem ili drugim primjerenim putem bez socijalnog kontakta

Načelnik

Branko Tukač